poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Typy ludzi

Hejka! :)
Jak tam u Was? Ja właśnie wróciłam do domu ze szkoły. W dzisiejszym poście chciałam przedstawić cztery typy ludzi których nie lubię.

Osoba z numerem 1 - narzekacz
Jak sama nazwa wskazuje osoba lubiąca narzekać na dosłownie wszystko. Gdy ta osoba zaczyna swoje narzekania to od razu o niechciewa się jej słuchać, bo już po paru minutach jej kłapania językiem, aż coś w środku ciała skręca.

Osoba z numerem 2 -  lizus
Pewnie sami z taką osoba się spotkaliście. Zdarza się to głównie w szkole, między relacjami uczeń-nauczyciel. Taki oto osobnik najprawdopodobniej staje się tak zwanym "pupilkiem" nauczyciela, a jak to nauczyciel zaczyna go wychwalać ze wszystkich stron. Czy działa mi to na nery? Oczywiście, że tak.

Osoba z numerem 3 - typowy cwaniaczek
W każdej szkole znajdzie się choć jeden taki chłopak, który będzie grał na każdej przerwie takiego cwaniaczka. Taki chłopak myśli, że zawładnie całą szkołą i zostanie jej "przywódcą". Znęca się nad młodszymi i słabszymi osobami, które nie umieją sobie poradzić z takim "cwaniaczkiem", a taki "władca" woli zadawać się ze swoimi najlepszymi ziomeczkami z dzielni. Nawet po kilku ostrzeżeniach nauczycieli i tak robi swoje, chyba że zastosują coś innego na taką osobę. Ja dalej nie będę się wypowiadała na ten temat.

Osoba numer 4 - "ciotka dobra rada"
Nikt nie działa mi bardziej na nerwy jak osoba, która jest niby wszechwiedząca. Taki człowiek lubi bardzo strasznie się wymądrzać swoimi nie stworzonymi rzeczami i nigdy nie pozwala nam dojść do słowa, bo jak sądzi ona ma zawsze definitywną rację. Następnie takie mądrości okazują się totalną głupotą.

Oto moje cztery typy osób, których zdecydowanie nie lubię. Pewnie jest więcej takich osób i chętnie bym je wypisała, ale niestety pochłonęło by mi to więcej czasu.
A wy jakich typów ludzi nie lubicie i działają Wam na nerwy? Macie jakiegoś szczególnego typa?

1 komentarz:

  1. Kocham tą piosenkę!!!
    Mnie najbardziej denerwują osoby,które myślą,że wszystko im się należy.
    1000in1blogger.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń